| Base | CAT 330D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Drill diameter | 1.2m |
| قاعدة | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Modle | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Base | Undercarriage |
|---|---|
| Engine | Cummins |
| Modle | R516 |
| Depth | 40-70m |
| Drill diameter | 1.5m |
| الاسم | المحرك |
|---|---|
| Material | CAST IRON |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| صلابة | الصعب |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| اسم | أدوات الحفر دلو الصخور |
|---|---|
| مادة | Q355C |
| طلب | Buaer سويلميك IMT مايت Casagrane منصات دق خوازيق كيلي بار |
| القطر | 600 مم ، 800 مم ، 1000 مم ، 1200 مم ، 1500 مم ، 1600 مم ، |
| أسنان | أسنان رصاصة / لقم صخري ، لقم رمل ، لقم أسطواني ، مواقد ، لقم تجريبية |
| Name | Belleville spring |
|---|---|
| المواد | 60Si2Mn |
| Height | 5mm-200mm |
| الوزن | 11 كلغ |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig kelly bar |
| Product Name | Kelly Rod Kelly bar Bauer 445/4/13m |
|---|---|
| عنصر | 3 |
| Drilling depth | 47m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| التطبيق | آلة حفر الحفر |
| قاعدة | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| مودل | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| قطر الحفر | 2 متر |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Type | Drills |
|---|---|
| المواد | فولاذ ، فولاذ كربوني عالي الجودة |
| Color | orange |
| تصنيع المعدات الأصلية | متاحة |
| Oem/odm | Welcome |