| استخدام | مؤسسة كومة بالملل البناء |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| أقصى قطر | 2000 ملم |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| النوع | أداة الحفر الدوارة |
| نوع الطاقة | ديزل |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| النوع | أداة الحفر الدوارة |
| نوع الطاقة | ديزل |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| اسم المنتج | قضيب كيلي المتشابك /القوي |
|---|---|
| الضمان | 1 سنة و 6 أشهر |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| النوع | دلو حفر التربة |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| اللون | برتقالية |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| النوع | تدريبات |
|---|---|
| Package | SET |
| عدد القطع | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| اللون | برتقالية |
| الاسم | كيلي بوكس |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| تفاصيل التغليف | حقيبة خشبية |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| تفاصيل التغليف | حقيبة خشبية |
| نوع | تدريبات |
|---|---|
| طرد | صندوق |
| عدد القطع | 1 |
| مادة | جودة عالية من الصلب الكربوني |
| اللون | أي ألوان أخرى |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| تفاصيل التغليف | حسب الطلب |