| Size | Customized Size |
|---|---|
| اسم المنتج | أجزاء آلات البناء جدار واحد حفر الغلاف الغلاف بالملل خوازيق الأساس تتحمل كومة |
| OD | 800-2880mm |
| المواد | Q345B، 35CrMo، 27SiMn، 16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| الحزمة | تعيين |
| Number of pieces | 1 |
| المواد | فولاذ كربوني عالي الجودة |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| النوع | تدريبات |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| اللون | أسود |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| النوع | Rotary Drilling Rig Sany 280 |
| نوع الطاقة | ديزل |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| اللون | برتقالية |
| Oem | available |
| مصنعي المعدات الأولية | مرحباً |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| الحزمة | قطع |
| عدد القطع | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| العلامة التجارية المناسبة | باور ، SOILMEC ، LIEBHERR ، MAIT ، TESCAR ، IMT ، ABI ، SANY ، |
| Name | kelly guide |
| المواد | 35CRMO |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| اسم المنتج | سائق غلاف |
| Max Drilling depth | 75m |
| أقصى قطر | OD 620-OD2500MM |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |