| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| تفاصيل التغليف | خيارات العبوة: التعبئة والتغليف القياسية والشحن: منصة نقالة بغشاء بلاستيكي |
| استخدام | المتشابكة كيلي بار |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| صلابة | 42 ساعة |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| اسم المنتج | النوع المشترك Kelly Bar OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| التطبيق | حفر أسس الكومة الكبيرة |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| عدد الأقسام | 3/4/5 |
| تفاصيل التغليف | عميل |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| مادة نصيحة | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| الاسم | المحرك |
|---|---|
| Material | cast iron |
| التطبيق | BUAER SOINEMEC IMT MAIT CASAGRANE FILING RISS KELLY BAR |
| Hardness | hard |
| ضغط العمل | 0-1000 (MPA) |
| Condition | New |
|---|---|
| التطبيق | العمل مع جهاز الحفر الدواري |
| اسم العلامة التجارية | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| ضغوط من | الارتباط ، الاحتكاك ، المشترك |
| الاسم | محرك ريكسروث |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| صلابة | الصعب |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| الاسم | محرك ريكسروث |
|---|---|
| المواد | الحديد الزهري |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |