| إستعمال | مؤسسة كومة بالملل البناء |
|---|---|
| اسم المنتج | المتشابكة كيلي بار |
| أقصى عمق حفر | 32 م - 150 م |
| أقصى قطر | 3000 ملم |
| نوع القفل | المتشابكة |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| اسم المنتج | احتكاك كيلي بار |
| أقصى عمق حفر | 76م |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| استخدام | مؤسسة كومة بالملل البناء |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| أقصى عمق حفر | 77م |
| Max Diammeter | 2500mm |
| نوع القفل | احتكاكي |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| اسم المنتج | جهاز الحفر الدوراني كيلي بار |
|---|---|
| مادة الأنبوب | Q345B / 16Mn / 27SiMn |
| أقصى عمق حفر | 20-100 م |
| أقصى قطر الحفر | 400-3000 ملم |
| اللون | حسب الطلب |
| استخدام | عالي السرعة البناء على الطريق ثقب متداخلة |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| تفاصيل التغليف | حسب الطلب |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| أقصى قطر | 2500 مم |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| عناصر | 3/4/5 |
| Color | Customized |