| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| المواد | فولاذ كربوني عالي الجودة |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| البراغي | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| اسم المنتج | أجزاء آلات البناء جدار واحد حفر الغلاف الغلاف بالملل خوازيق الأساس تتحمل كومة |
| المواد | Q345B، 35CrMo، 27SiMn، 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| الحالة | مستعملة |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| خدمة ما بعد البيع | المهندسين المتاحين لخدمة الآلات في الخارج ، الدعم الفني للفيديو ، الدعم عبر الإنترنت |
| الحجم | حجم مخصص |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| المواد | Q345B، 35CrMo، 27SiMn، 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| الطول | 1-6 م |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| نوع الجهاز | معدات الحفر |
| إصدار الشهادات | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| المواد | Q345B، 35CrMo، 27SiMn، 16Mn |
| اللون | أي ألوان أخرى |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| النوع | تدريبات |
|---|---|
| Package | SET |
| عدد القطع | 1 |
| Material | Q345B |
| اللون | أي ألوان أخرى |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| تفاصيل التغليف | عميل |