| التطبيق | معدات حفر الثقوب الأساسية |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| أقصى قطر الحفر | 1500 ملم |
| Brand | Soilmec |
| نوع | تدريبات |
|---|---|
| اسم | دلو اوجير |
| اللون | ألوان قابلة للتخصيص |
| عدد القطع | 1 |
| مادة | جودة عالية من الصلب الكربوني |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| المحرك | كيت |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| مقياس قطر الحفر | 400mm-2500mm |
| Brand | CRRC |
| التطبيق | فتحة الحفر الأساسية |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| العلامة التجارية | زراعة التربة |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| أقصى عمق حفر | 60 م |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| العلامة التجارية | زراعة التربة |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| المواد | 16mn للحفر بت. 16mn/35crmo لـ Kelly Bar ؛ Q235 لـ Tremie Pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| اسم | ادوات حفر |
|---|---|
| مواد | Q355C |
| طلب | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane منصات دق خوازيق كيلي بار |
| كيلي بوكس | 120 × 120 ملم ، 150 × 150 ملم ، 200 × 200 ملم ، 250 × 250 ملم |
| تفاصيل التغليف | حقيبة خشبية |
| الاسم | ادوات حفر |
|---|---|
| Material | Q355C |
| التطبيق | BUAER SOINEMEC IMT MAIT CASAGRANE FILING RISS KELLY BAR |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| تفاصيل التغليف | حقيبة خشبية |
| اسم | تستخدم جهاز حفر خوازيق |
|---|---|
| عمق الحفر | 30-60 |
| وزن | 50 ت |
| نوع الجهاز | XR220 |
| ميزة | جودة عالية وأسعار المصنع |