| اسم المنتج | شريط كيلي المتشابك والاحتكاك |
|---|---|
| جزء | 4 |
| طول المقطع الأول | 13 م |
| ضمان | 1 سنة و 6 أشهر |
| طلب | آلة حفر حفرة ما بعد ، بيلينغ الأساس كومة عيار كبير |
| استخدام | ثقب كومة الأساس |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| أقصى عمق حفر | 47 م |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| نوع القفل | احتكاكي |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| نوع القفل | احتكاكي |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| الاسم | دليل كيلي لصالح قطع غيار قطع الغيار الدوارة قطع الغيار |
| تفاصيل التغليف | عميل |
| المواد | 16mn للحفر بت. 16mn/35crmo لـ Kelly Bar ؛ Q235 لـ Tremie Pipe |
|---|---|
| اللون | مخصصة |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| تفاصيل التغليف | عميل |
| مادة | 16Mn for drilling bit; 16Mn لقمة الحفر ؛ 16Mn/35CrMo for كيلي بار; 16Mn / 3 |
|---|---|
| اللون | حسب الطلب |
| يتم توفير خدمة ما بعد البيع | الدعم الفني للفيديو ، الدعم عبر الإنترنت ، المهندسين المتاحين لخدمة الآلات في الخارج ، خدمة الصيانة |
| اسم | دليل كيلي لقطع غيار جهاز الحفر الدوراني ، أجزاء آلة البناء ، جهاز دق الخوازيق |
| تفاصيل التغليف | عميل |
| الضمان | سنة واحدة |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| ضمان | سنة واحدة |
|---|---|
| مادة | 16Mn for drilling bit; 16Mn لقمة الحفر ؛ 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn / 3 |
| اللون | حسب الطلب |
| يتم توفير خدمة ما بعد البيع | الدعم الفني للفيديو ، الدعم عبر الإنترنت ، المهندسين المتاحين لخدمة الآلات في الخارج ، خدمة الصيانة |
| اسم | دليل كيلي لقطع غيار جهاز الحفر الدوراني ، أجزاء آلة البناء ، جهاز دق الخوازيق |
| Name | Bearing |
|---|---|
| المواد | الفولاذ المسبوب |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| النوع | أو كوستوميريزيد |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |